Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lisa Edelstein(Lisa Cuddy)

29. 4. 2007

Lisa Edelstein

 

Koho hraje: Dr. Lisu Cuddy, správkyni nemocnice
O postavě: O Lisině ambicióznosti svědčí i to, že studia medicíny dokončila v pětadvaceti letech naštvaná, že výsledkově byla až druhá ze třídy. O svém postavení v nemocnici má jasno. Říká o sobě: "Nechráním lidi, které mám ráda, ale kteří jsou prospěšní této nemocnici."
O představitelce: Lisa Edelstein se narodila 21. května 1967 v americkém Bostonu. Profesionálnímu herectví se začala věnovat při studiu na New York University. Zahrála si například jako host v seriálu Ally McBeal, kde hrála transsexuálního přítele Jamese LeGrose, nebo v seriálu Frasier, kde představovala sexuálně posedlou výtvarnici. Je autorkou, skladatelkou a producentkou muzikálu Positiv Me. Šestkrát týdně cvičí jógu a je tzv. vegankou - nejí ani nepoužívá nic, co pochází ze zvířat.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ale ale....

(Radka , 29. 4. 2007 19:21)

Za co máš děkovat?!Za to,že mějí všichni vědět,že jsi mi poslala tu fotku a že jsi moje super kámoška?!No za to se neděkuje...=o)...hold se ale s tím budeš muset smířit,že jseš tu napsaná...=DDD

Jéééééééééééé

(Verísek =), 29. 4. 2007 18:23)

Děkuju Ti, hrozně moc, to je fakt krásný, moc si toho vážím, je to úžasný.... Jsi vážně zlatíčko, tímhle jsi mě úplně dojala.... Mám Tě stráááášně moc ráda, a děkuju.... ;) A abych tu nechválila jen tu poznámečku.... Lisa je jedna z nejlepších hereček, je nekomerční, srandovní, správná, úžasná a totéž se dá říct i o Cuddyový.... Jsem velká fanynka, obě je zbožňuju =)